Series
Ratings
30- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
Gurren LagannRated ★ 4.0- 나루토 4기Rated ★ 5.0
- 나루토 5기Rated ★ 5.0
86Rated ★ 5.0- NARUTO 3rd STAGERated ★ 5.0
- 나루토 2기Rated ★ 5.0
Oshi no KoRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 0.5
86Rated ★ 4.5
NARUTORated ★ 5.0- Damn Good CompanyRated ★ 2.0
Oh My VenusRated ★ 2.5
The ProducersRated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 5.0