Movies
Ratings
20
The Truman ShowRated ★ 3.5
FluRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0