Series
Ratings
18 Friendly RivalryRated ★ 2.0 Friendly RivalryRated ★ 2.0
- Money Heist Season 5Rated ★ 3.5
 Money HeistRated ★ 3.5 Money HeistRated ★ 3.5
 Money Heist season 3Rated ★ 3.5 Money Heist season 3Rated ★ 3.5
 Money Heist season 2Rated ★ 4.0 Money Heist season 2Rated ★ 4.0
 Money Heist season 1Rated ★ 4.0 Money Heist season 1Rated ★ 4.0
 ChernobylRated ★ 4.5 ChernobylRated ★ 4.5
 SignalRated ★ 3.5 SignalRated ★ 3.5
 What Happens to My Family?Rated ★ 2.5 What Happens to My Family?Rated ★ 2.5
 GiantRated ★ 4.0 GiantRated ★ 4.0
 Incomplete LifeRated ★ 3.5 Incomplete LifeRated ★ 3.5
 The King 2 HeartsRated ★ 3.5 The King 2 HeartsRated ★ 3.5
 SherlockRated ★ 5.0 SherlockRated ★ 5.0
 SherlockRated ★ 5.0 SherlockRated ★ 5.0
 Feast of the GodsRated ★ 3.0 Feast of the GodsRated ★ 3.0
 Sherlock Season 1Rated ★ 5.0 Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
 Ballad of Seo-dongRated ★ 2.5 Ballad of Seo-dongRated ★ 2.5
 Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0 Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0