Movies
Ratings
35
127 HoursRated ★ 3.5
1789 : Les Amants de la BastilleRated ★ 3.0
TedRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 2.5
One on OneRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 5.0
The Bride with White Hair 2Rated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The ClientRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 5.0
Cries and WhispersRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
The Suspect: Muroi ShinjiRated ★ 5.0
Black DogRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0