Movies
Ratings
105
For the EmperorRated ★ 4.0
HancockRated ★ 5.0
Ninja AssassinRated ★ 4.0
Slow VideoRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.5
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 5.0
A Frozen FlowerRated ★ 4.0
CrankRated ★ 4.5
The TerminatorRated ★ 4.5
Another Public EnemyRated ★ 4.5
CommitmentRated ★ 5.0
King KongRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
Ip Man 2Rated ★ 4.5
ArahanRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 4.5