Titles you rated
Wall to WallRated ★ 2.0
MisericordiaRated ★ 4.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.5
The HangoverRated ★ 3.5
MinariRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
12 Angry MenRated ★ 4.5- The WickedRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 3.5
Speak No EvilRated ★ 4.0
Beau Is AfraidRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 2.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
Past LivesRated ★ 3.5
BedevilledRated ★ 4.0
NonnasRated ★ 2.0