Series
Ratings
44
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
It's NightRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 2.5
The Bear Season 2Rated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
The SopranosRated ★ 5.0
The SopranosRated ★ 4.5