Titles you rated
The Carrie DiariesRated ★ 1.0- The Quiz ShowRated ★ 4.0
A Song to the SunRated ★ 3.5- 神の雫Rated ★ 1.0
GTO: Great Teacher Onizuka Season 1Rated ★ 3.0
RookiesRated ★ 3.5- Oniichan, GachaRated ★ 1.0
- My Love PatzziRated ★ 4.0
- 33 pun tanteiRated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 1.0- Super RookieRated ★ 3.0
- 天皇の料理番Rated ★ 2.0
The Last Scandal of My LifeRated ★ 3.0- 마이 걸Rated ★ 3.0
The After-Dinner MysteriesRated ★ 2.0
Hana's Lazy MealsRated ★ 2.0
Older SisterRated ★ 4.0- Haken no HinkakuRated ★ 4.0
I am Your TeacherRated ★ 1.0
Miss RipleyRated ★ 0.5