Series
Ratings
50
Plus Nine BoysRated ★ 5.0
Witch's RomanceRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
I Remember YouRated ★ 5.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
49 DaysRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Gap DongRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 3.0
HealerRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 5.0