Titles you rated
ChappieRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 2.0
Spider-ManRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.5
TangledRated ★ 4.0
Transporter 3Rated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 2.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5