Titles you rated
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 4.5
P.S. I Love YouRated ★ 3.5
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
SerendipityRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.5
Step UpRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
SpyRated ★ 3.5
You've Got MailRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5