Series
Ratings
10
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5