Movies
Ratings
657
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Blade RunnerRated ★ 4.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
The FortressRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.5- The Reservoir GameRated ★ 5.0
ItRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
All Eyez on MeRated ★ 3.5
Criminal ConspiracyRated ★ 4.0
Annabelle: CreationRated ★ 2.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
The Battleship IslandRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
The Edge of SeventeenRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 4.0