Titles you rated
The SimpsonsRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 0.5
Autumn in My HeartRated ★ 2.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 2.0- Merry MaryRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 2.0
New HeartRated ★ 3.0- DamoRated ★ 5.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.0
SupernaturalRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 3.0
SupernaturalRated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 2.5
IRISRated ★ 2.0
SupernaturalRated ★ 3.0
SupernaturalRated ★ 3.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 1.0
SupernaturalRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 5.0