Series
Ratings
60
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Warm and CozyRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Cruel Palace - War of FlowersRated ★ 5.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
Doctor StrangerRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
Can We Get Married?Rated ★ 4.5
Empress KiRated ★ 5.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 5.0