Titles you rated
Reply 1988Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 1.0
IRIS 2Rated ★ 1.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
IRISRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5