Movies
Ratings
145
Hana and AliceRated ★ 3.5
Stanley Ka DabbaRated ★ 4.0
A Letter to MomoRated ★ 4.5
April StoryRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.5
Sue, Mai & Sawa: Righting the Girl ShipRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.5
The HelpRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 4.5
Railroad ManRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
The Great PassageRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
The Many Adventures of Winnie the PoohRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 5.0
Late AutumnRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 2.0