Titles you rated
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0
The Policeman's LineageRated ★ 4.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Before I Go to SleepRated ★ 3.0
My Scary GirlRated ★ 3.5
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 4.0
Primal FearRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
Kinky BootsRated ★ 3.5
MaggieRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 4.0