Titles you rated
Revolutionary RoadRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0- Murder ReportRated ★ 2.5
SunnyRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 4.0- NoiseRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 1.0
GravityRated ★ 5.0
The IrishmanRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
Secret SunshineRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Invisible ManRated ★ 3.0
Three… ExtremesRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.0