Series
Ratings
22- Dugeundugeun ChangeRated ★ 4.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 5.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
SignRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
MaskRated ★ 3.0
What Happens to My Family?Rated ★ 4.0