Series
Ratings
16
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.5
Liar GameRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Fated to Love YouRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
The Innocent ManRated ★ 4.0