Series
Ratings
134
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
New GirlRated ★ 3.5- ポケットモンスターRated ★ 3.5
Between Friendship and LoveRated ★ 4.0- Good Luck Girl!Rated ★ 4.5
Digimon Adventure 02Rated ★ 4.5
Cardcaptor SakuraRated ★ 4.5
Search: WWWRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
Romance is a Bonus BookRated ★ 1.0
Dragon Ball GTRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5