Titles you rated
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.5
What Comes After LoveRated ★ 3.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
A Murder at the End of the WorldRated ★ 4.0
The Bear Season 3Rated ★ 2.0
The SympathizerRated ★ 2.5
3 Body ProblemRated ★ 2.0
The CurseRated ★ 4.0
The Bear Season 2Rated ★ 3.5
Black Mirror Season 6Rated ★ 2.5
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 3.5
Fleishman Is in TroubleRated ★ 2.5
The Makanai: Cooking for the Maiko HouseRated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 2.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
FleabagRated ★ 3.0