Movies
Ratings
105
GhostRated ★ 5.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
The Hot ChickRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 2.5
My Wife Got MarriedRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 4.0
LovelaceRated ★ 3.0
ChefRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 3.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 2.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0