Titles you rated
Lupin the Third: The Secret of MamoRated ★ 5.0
Asteroid CityRated ★ 4.5
ShopliftersRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 5.0
Synecdoche, New YorkRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 5.0
The Two PopesRated ★ 4.5
Last HolidayRated ★ 3.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Late AutumnRated ★ 3.5
The HoldoversRated ★ 4.5
UprisingRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 3.0
Robot DreamsRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 3.5