Series
Ratings
30- DEATH NOTERated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Prison Break Season 4Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
High KickRated ★ 3.0
Prison Break Season 3Rated ★ 4.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
Legal High 2Rated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 2.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0