Movies
Ratings
15
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 2.5
Iron ManRated ★ 5.0
Coyote UglyRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
One on OneRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0