Titles you rated
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
MamaRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
True DetectiveRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.0
All About My RomanceRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 3.0
True DetectiveRated ★ 4.0- IslandRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0