Titles you rated
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 5.0
Pots of GoldRated ★ 3.0- Roller coaster 3Rated ★ 3.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 4.0
MisaengmulRated ★ 3.0
Personal TasteRated ★ 3.0
Heart to HeartRated ★ 1.0- Flames of DesireRated ★ 1.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0- SoulmateRated ★ 1.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 4.0
EXO Next DoorRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0