Titles you rated
Wonderful DaysRated ★ 1.0
MonstarRated ★ 4.0
High SocietyRated ★ 3.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 4.5
To the Beautiful YouRated ★ 5.0
BigRated ★ 4.5
My Love Eun DongRated ★ 3.5
Plus Nine BoysRated ★ 4.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
Three DaysRated ★ 4.0
Cheer Up!Rated ★ 4.5
The Joseon GunmanRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 5.0
A New LeafRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 0.5
Listen to My HeartRated ★ 4.0
Witch's RomanceRated ★ 0.5
Angel EyesRated ★ 3.0
GhostRated ★ 0.5
MaskRated ★ 2.5