Titles you rated
A Better LifeRated ★ 4.0
The RoadRated ★ 0.5
ArgoRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5