Titles you rated
ClickRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.5
FuryRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.0
Step UpRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
LucyRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0