Movies
Ratings
301
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 4.5
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.5
Pearl HarborRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 5.0
CloverfieldRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 3.5
The MediumRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
The Big SwindleRated ★ 4.0
Break OutRated ★ 4.0