Series
Ratings
31- 세계테마기행 - 이탈리아, 빛나는 시간을 찾아서Rated ★ 4.5
- Initial D: Second StageRated ★ 4.5
- 頭文字D: Third StageRated ★ 4.5
- 세계테마기행 - 대지의 끝을 가다, 칠레Rated ★ 5.0
Initial D: First StageRated ★ 4.5- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 5.0- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 5.0
- 소년탐정 김전일 Original 3기Rated ★ 5.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 5.0
Dragon Ball Z Kai: Majin Buu SagaRated ★ 5.0
Dragon Ball GTRated ★ 4.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.5
LostRated ★ 2.5
LostRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0