Titles you rated
The MagicianRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
Late BlossomRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0