Titles you rated
The HeirsRated ★ 2.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.5
EXO Next DoorRated ★ 2.5- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 2.5
Dong YiRated ★ 3.5
BigRated ★ 3.0
49 DaysRated ★ 3.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.5
Angel EyesRated ★ 2.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5