Titles you rated
Master's SunRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
You Are All SurroundedRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.5