Titles you rated
SupergirlRated ★ 5.0
SupergirlRated ★ 5.0
Bloom Into YouRated ★ 5.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Dragon Ball GTRated ★ 4.0- 신 도라에몽Rated ★ 3.0
Natsume Yujin-choRated ★ 2.5- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 3.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 3.0
- 원피스 5기Rated ★ 3.5
- 원피스 4기Rated ★ 3.5
- 원피스 3기Rated ★ 3.0
- 원피스 2기Rated ★ 3.0
One PieceRated ★ 3.5
His and Her CircumstancesRated ★ 3.0
Dragon Ball Z Kai: Majin Buu SagaRated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 5.0