Titles you rated
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 2.5
Before SunsetRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
The VillainessRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 2.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Keys to the HeartRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
Forever the MomentRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 2.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0