Titles you rated
Love Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.5
MonstarRated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
I Live AloneRated ★ 4.5
Something in the RainRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
Temperature of LoveRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Witch's RomanceRated ★ 3.0
My Fair LadyRated ★ 3.0- GokusenRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- Men on a MissionRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0