Titles you rated
Miss GrannyRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0
Pitch PerfectRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 4.5
RED 2Rated ★ 4.5
CommitmentRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 3.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 5.0