Series
Ratings
32
SupernaturalRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.5
SupernaturalRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 5.0
LuciferRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 4.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
The Walking DeadRated ★ 4.5