Movies
Ratings
56
The GodfatherRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 3.5
LeonRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.5
Forever the MomentRated ★ 2.0
The Royal TailorRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
The TreacherousRated ★ 2.0
The Social NetworkRated ★ 1.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0