Titles you rated
Twin PeaksRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Hundred Million Stars From the SkyRated ★ 4.0- TrickRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0- MR. BRAINRated ★ 4.0
- TrickRated ★ 4.0
- DamoRated ★ 5.0
HERORated ★ 4.0
GalileoRated ★ 3.5
Galileo ZeroRated ★ 4.0
GalileoRated ★ 4.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.0
Into the White NightRated ★ 4.0
The King's DoctorRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Liar GameRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 3.5
MonkRated ★ 4.0
LostRated ★ 3.0