Movies
Ratings
30
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
PapermanRated ★ 4.0
WonderRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 3.5
Bleak NightRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
Man in LoveRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0