Series
Ratings
105
As You Stood ByRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0- Nijiiro KaruteRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 1.0
Pale MoonRated ★ 1.0
KarmaRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
A Virtuous BusinessRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0- The FrogRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 0.5