Titles you rated
The HandmaidenRated ★ 3.5
CarolRated ★ 3.0
Bleak NightRated ★ 4.5
Space JamRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
Wishing StairsRated ★ 2.5
The ImmigrantRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 2.5
The ThroneRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.5
Right Now, Wrong ThenRated ★ 5.0
FoxcatcherRated ★ 4.0
The WalkRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 4.0
MacbethRated ★ 3.5
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 3.5
Three… ExtremesRated ★ 4.0