Titles you rated
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0