Titles you rated
SleepRated ★ 3.5
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
SmugglersRated ★ 2.0
ElementalRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The Night OwlRated ★ 3.5
The Black PhoneRated ★ 1.5
ExitRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 2.0