Movies
Ratings
52
LucyRated ★ 2.5
The Way HomeRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The SuspectRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 4.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
August RushRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 5.0